Klára Křížová

Vítejte na těchto stránkách

Novinky

Česká juniorská reprezentantka Klára Křížová získala v sobotním superobřím slalomu Evropského poháru ve švýcarském Svatém Mořici své první body v letošní sezóně kontinentálního seriálu. Její čtrnácté místo je o to cennější, že se zrodilo v závodě, ve kterém se sešla nabitá konkurence svěťákových sjezdařek.
Nadějná česká reprezentantka se dokázala prosadit na bodované příčky i v dalším pokračování letošního Evropského poháru, jež bylo na pořadu ve švýcarském Svatém Mořici. Ve středu se tu odjel sjezd a v něm Klára v nabité konkurenci svěťákových závodnic vybojovala 23. místo, čímž si udržela 14. příčku v průběžném pořadí sjezdu EP
Posledni komentare
15.02.2011 11:57:02: complimenti.molto bella!
Své další body z Evropského poháru v této sezóně vybojovala česká reprezentantka KLÁRA KŘÍŽOVÁ v úterním závodě ve sjezdu v italském Caspoggiu, ve kterém obsadila 19. místo a získala 12 bodů do hodnocení disciplíny. Ve středečním sjezdu své postavení ještě vylepšila, když dojela na 11. pozici a připsala si dalších 24 bodů.
Posledni komentare
15.02.2011 11:58:54: bravissima! saluti dall'italia
Tak to tu ještě nebylo
Posledni komentare
28.12.2007 14:28:52: Je to prostě borka!!!

Znáte Klaru Křížovou?

Ano znám (169)
 

Ne (86)
 

Nový příspěvek

384.jpg

Klara

Juniorská naděje rychlostních disciplín pokračuje v úspěšném kanadském turné. V úvodních dvou sjezdech letošního Nor Am Cupu v Lake Louise, kde se minulý víkend jely závody Světového poháru, obsadiJuniorská naděje rychlostních disciplín pokračuje v úspěšném kanadském turné. V úvodních dvou sjezdech letošního Nor Am Cupu v Lake Louise, kde se minulý víkend jely závody Světového poháru, obsadila KLÁRA KŘÍŽOVÁ čtvrtou a pátou příčku.la KLÁRA KŘÍŽOVÁ čtvrtou a pátou příčku.